UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

sobota 23 październik 2021

Statystyki strony

Dziś: 95

Wczoraj: 188

W tym tygodniu: 960

W tym miesiącu: 6187

Od czerwca 2009 r. 1056183

Stulecie urodzin  

Miło nam oznajmić że nasza parafianka pani Marianna Licznerska 12.02.2020 roku ukończyła sto lat.

Jest najstarszą osobą w parafii Złotowo, jak również w całej gminie Lubawa.

 Z tej okazji 15.02.2020 roku odbyła sie uroczysta msza święta ;       za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i przez Najświętsze Serce Pana Jezusa, z podziękowaniem za przeżyte 100 lat, z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Marianny i całej rodziny.

Po mszy świętej rodzina naszej Jubilatki udała się świętować tą uroczystosć do pobliskiego "Zielonego Zakątka".

Również społeczność lokalna chciała uczcić jubilatkę, więc Klub Seniora+ razem z radą Sołecką i strażakami, przygotowali pyszny poczęstunek dla Naszej stulatki.

Pani Marianna była  bardzo wzruszona i szczęśliwa za okazaną pamięć.

Serdecznie dziękuje za życzenia rodzinie, sąsiadom,  księdzu proboszczowi Karolowi Schmidt, sołtysowi wsi panu Jankowi Licznerskiemu ,  przedstawicielom Gminy Lubawa-Wójtowi panu Tomkowi Ewertowskiemu, sekretarzowi panu Adamowi Roznerskiemu, kierownik USC pani Mari Bulińskiej, kierownikowi GOPS pani Agnieszce Miesikowskiej,    całemu Klubowi Senior+ w Złotowie, radzie Sołeckiej, Ochotniczej Straży Pożarnej.

Poniżej parę zdjęć z uroczystości oraz gazetka przygotowane specjalnie z okazji 100 lecia urodzin przez wnuczkę pani Marianny, Anię i jej męża.

Foto - Migawka Foto & Video/ GOPS Lubawa