sobota 4 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1418038

Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocy – 30 kwietnia 2023 r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. W środę 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski Msze święte jak w niedzielę, w czwartek wspomnienie św. Floriana, a w sobotę święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego.
  3. Na Mszy świętej w czwartek o godzinie 16.00 będziemy się modlić w intencji członków Ochotniczej Staży Pożarnej z Wałdyk oraz ich rodzin z okazji liturgicznego wspomnienia świętego Floriana, patrona strażaków.
  4. W każdą niedziele okresu wielkanocnego przed Mszą świętą o 10.30 będzie odbywała się procesja eucharystyczna.
  5. Nabożeństwa majowe w kościele po Mszy wieczornej.
  6. W pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godziny 17. 00
  7. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną
  8. Już za tydzień rozpoczniemy misje parafialne, kolekta z tej niedzieli będzie przeznaczona dla ojców misjonarzy.
  9. 15 maja w poniedziałek odbędzie się zbiórka elektrośmieci, na stoliku z tyłu kościoła wyłożone są karteczki z informacja co można oddać i na co pieniądze ze zbiórki są przeznaczone.
  10. Miło mi poinformować, że gmina wiejska Lubawa dofinansowała odbudowę muru wokół kościoła kwotą 20 tyś zł, co stanowi 16,3 % kosztów inwestycji.
  11. Polecam nowy numer Niedzieli