piątek 26 kwiecień 2024

Od czerwca 2009 r. 1414436

Ogłoszenia parafialne  VI Niedziela Wielkanocy – 14 maja 2023

1. Kończymy dziś Misje Święte. Serdecznie dziękujemy ojcom Redemptorystą za wygłoszone Słowo Boże i umocnienie nas w wierze.
  2. Jutro, we wtorek i w środę Dni Krzyżowe. Przed Msza o godz. 18.00 będzie odbywała się procesja błagalna o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. I tak w poniedziałek pójdziemy do krzyża w kierunku Lipowa, we wtorek do krzyża w kierunku Rożentala, w środę do krzyża w kierunku Wałdyk
  3. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Od jutra po Mszy wieczornej, codziennie, będą odbywały się próby dzieci przed I Komunią Świętą
  5. Za tydzień przed Mszą o godz. 10.30 procesja eucharystyczna, bardzo proszę panów o niesienie baldachimu.
  6. Zapraszam do kościoła na nabożeństwa majowe, które będą się odbywały codziennie po Mszy.
  7. Jutro na parking przed plebanią można zwozić elektorśmieci, zysk z odzysku metali szlachetnych przeznaczony jest na misję
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Dziękuje również firmie Constrakt za ustawienie figurek na ogrodzeniu przy bramie i za tabliczki na krzyżu misyjnym.
  9. Dziękuję strażakom z OSP Wałdyki za zabezpieczenie drogi podczas Drogi Światła.
  10. Polecam nowy numer Niedzieli.