środa 24 kwiecień 2024

Od czerwca 2009 r. 1413756

Ogłoszenia parafialne – Wniebowstąpienie Pańskie – 21 maja 2023

1. Od piątku w łączności z nabożeństwem majowym modlimy się o daru Ducha Świętego w ramach nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego, w środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, w piątek wspomnienie św. Filipa Nereusza.
  2. Za tydzień niedzielę, na Mszy Św. o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie sztandaru i wręczenie go, 20 Grabowskiej Drużynie Harcerskiej ORKAN
  3. Bóg zapłać za ofiary na kolektę gospodarczą, zebraliśmy 3948 zł.
  4. Już dziś chcemy zaprosić na wydarzenie ewangelizacyjne, jakim jest Piesza Pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1-12 sierpnia br. Informacje o przewodnikach, trasie i grupach na stronie pielgrzymka.diecezjatorun.pl
  5. Parafia św Jana Chrzciciela i Św. Michała Archanioła w Lubawie organizuje wyjazd na spotkania młodych na Pola Lednickie w dniu 3 czerwca. Szczegółowe informacje u ks. Marcina Kani, zapisać się można w bierze parafialnym w Lubawie i Grabowie.
  6. Polecam nowy numer Niedzieli.
  7. W piątek odbył się pogrzeb śp. Mariusza Bokota. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie….