niedziela 5 maj 2024

Od czerwca 2009 r. 1418257

Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła – 10 września 2023 r.

1. W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie NMP Bolesnej, w sobotę wspomnienie śśw. Męczenników Korneliusza i Cypriana.
  2. Dziś i w każda niedziele do Bierzmowania o godz. 13.00 będzie odbywała się próba dla młodzieży z klas I i II szkoły średniej.
  3. Proszę dzierżawców ziemi parafialnej o wpłatę podatku gruntowego, w poniedziałek, wtorek lub środę po Mszy wieczornej.
  4. Parafia św. Jana w Lubawie organizuje wyjazd na diecezjalne spotkanie młodzieży na zamku w Jabłonowie Pomorskim w dniu 16 września, zgłoszenia przyjmowane się z biurze parafii św. Jana.
  5. Dziś kolekta gospodarcza, Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  6. Proszę pielgrzymówa. udających się do Medjugorie o wpłatę pieniędzy, zostało jeszcze kilka miejsc.
  7. Polecam nowy numer Niedzieli
  8. W piątek odeszła do Pana Boga św. Wiktoria Dąbrowska, Jej pogrzeb w poniedziałek o 11.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…