niedziela 8 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1472934

Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024

1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Wato rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 08.00

3. W tym tygodniu przypada  pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek spowiedź o 17.30, w sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną

4. Jutro o godz. 13.00 wyruszymy z piesza pielgrzymką do Lip.

5. Zapraszam do udziału w autokarowej pielgrzymce do Częstochowy. Wyjedziemy 12 lipca o godz. 22.00,, rano będziemy uczestniczyć w odsłonięciu Obrazu i Mszy Świętej, wracamy po Apelu wieczornym. Koszt 200 zł. Zapisywać się można z przedpłatą w biurze parafialnym.

6.  Składam najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, życzę bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiam.

7. Polecam nowy numer Niedzieli.