niedziela 8 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1472931

Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła 7 lipca 2024 r.

1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.

2. Wakacyjne miesiące to czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.

3. W sobotę, 13 lipca, zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej po Mszy o godz. 17.00

4. Za tydzień kolekta gospodarcza

5. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim pielgrzymującym do Lip a strażakom z OSP z Wałdyk za zabezpieczenie trasy.

6. Zapraszam do udziału w autokarowej pielgrzymce do Częstochowy. Wyjedziemy 12 lipca o godz. 22.00,, rano będziemy uczestniczyć w odsłonięciu Obrazu i Mszy Świętej, wracamy po Apelu wieczornym. Koszt 200 zł. Zapisywać się można z przedpłatą w biurze parafialnym.