piątek 20 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477385

Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2024

1. Serdecznie dziękuje osobą, które przyczyniły się do organizacji odpustu. Szczególnie paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Grabowianki” za potrawy na stół, dzieciom sypiącym kwiatki, osobą, które uporządkowały teren wokół kościoła.
  2. Bóg zapłać za ofiary na kolektę gospodarczą, zebraliśmy tydzień temu 2 119 zł
  3. Za tydzień o 10.30 nasze parafialne dziękczynienie Panu Bogu za plony ziemi, tydzień później dożynki gminne w Mortęgach.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. W czwartek, 22 sierpnia, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
  6. Natomiast w piątek, w rocznicę podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow, obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych. To wspaniała okazja, aby modlić się o pokój na świecie, szczególnie w Ukrainie, modlić się za tych, którzy ucierpieli wskutek nazistowskiej i komunistycznej ideologii, a także o to, by ludzkość została zachowana od podobnych zagrożeń.
  7. Polecam nowy numer Niedzieli