piątek 20 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477615

Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 8 września 2024

1. Słowa Jezusa skierowane do głuchoniemego są wezwaniem dla każdej i każdego z nas, aby otworzyć się na Boże działanie. Bóg w nas i przez nas pragnie dokonywać wielkich rzeczy, przede wszystkim chce z nas uczynić heroldów swojego królestwa prawdy, pokoju i zbawienia.

2. Za tydzień po Mszy św. o 10.30 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej

3. W środę, 11 września, w rocznicę terrorystycznych zamachów w Nowym Jorku, chcemy pamiętać o modlitwie w intencji ofiar terroru i reżymów totalitarnych oraz o pokój na całym świecie [szczególnie w Ukrainie], wzajemne zrozumienie i poszanowanie się narodów świata. Te intencje dołączymy do odprawianej w tym dniu Nowenny Nieustannej.

4. W piątek, 13 września, zapraszamy do wspólnej modlitwy ku czci Matki Bożej z Fatimy.

5. Bóg zapłać za dary złożone na kolektę gospodarczą, Polecam mowy numer Niedzieli i kalendarz misyjny za 10 zł.