czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477245

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 27.03.2022 r.

1. Składam serdeczne podziękowanie rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na dekoracje.

2. Zachęcam do nabycia i lektury tygodnika „Niedziela” oraz dwumiesięcznika „Miłujcie się”.

3. W dniach od 30 marca do 1 kwietnia (od środy do piątku) odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, szkolne i parafialne, które wygłosi ksiądz Adam Lis, ojciec duchowny WSD w Toruniu. Nauki rekolekcyjne na Mszach Św. o godz. 17.

W piątek o 20 droga krzyżowa “od krzyża do krzyża” ulicą przez Złotowo. Serdecznie zapraszam na rekolekcje i na plenerową drogę krzyżową.

4. W czwartek od 15.30 spowiedź rekolekcyjna z udziałem księży z naszego dekanatu. Proszę o skorzystanie z tej możliwości. Kartki do spowiedzi wielkanocnej można odbierać w zakrystii.

5. W czwartek i piątek kolekta dla Ojca rekolekcjonisty.

6. Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godzinie 15.00.

7. Róże różańcowe proszę o odbiór “Zwiastunów Różańcowych”.

8. Zapowiedzi przedślubne:

Daniel Szulwic, stanu wolnego, zamieszkały w Złotowie