czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477244

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 17 kwietnia 2022 r.

1. Z całego serca dziękuję parafianom, którzy zaangażowali swoje siły, czas i środki materialne w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, w wykonanie wszystkich dekoracji i przystosowanie kościoła do liturgii Triduum Paschalnego. „Bóg zapłać” Panu Organiście, za oprawę muzyczną, naszym strażakom ze Złotowa i Lubstynka za wartę przy grobie, naszym ministrantom i lektorom za służbę liturgiczną i czuwanie przy grobie. Dziękuję wszystkim, którzy w tych dniach wykonywali jakąkolwiek posługę przy naszej świątyni.

2. Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte o godz. 9.00, 11.00 i 12.00. W środę zapraszam na Eucharystię z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Bóg zapłać za kolektę gospodarczą i na kwiaty do grobu Pańskiego. Zebraliśmy 2985 zł.

3. Zachęcam do nabycia i lektury tygodnika „Niedziela” oraz dwumiesięcznika „Miłujcie się”.

4. Składam serdeczne podziękowanie rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały Kościół i złożyły ofiarę na dekoracje.