czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477289

XIV Niedziela Zwykła - 3 lipca 2022 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w dorocznym odpuście ku czci Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sanktuarium Matki Bożej w Lipach. Szczególnie gorąco dziękuję osobom, które uczestniczyły w pieszej pielgrzymce w pierwszym i drugim dniu odpustu oraz w nocnym, różańcowym czuwaniu modlitewnym dla mężczyzn. „Bóg zapłać” członkom duszpasterstwa rolników za godne reprezentowanie naszej parafii oraz strażakom za kierowanie ruchem i troskę o bezpieczeństwo pielgrzymów.

2. Dziękuję rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na remont i konserwację naszego kościoła. Rozpoczęliśmy czyszczenie ścian domu parafialnego, żeby później pokryć je gruntem.

3. W środę o godzinie 17.00 Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do nabycia i lektury Tygodnika „Niedziela”, oraz dwumiesięcznika „Miłujcie się”. Członków Żywego Różańca proszę o odbiór Zwiastuna Różańcowego.