czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477283

XXI Niedziela Zwykła – 21 sierpnia 2022 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty.

2. W przyszłą niedziele nasze dożynki parafialne. O godz. 14 Msza Św. dziękczynna za szczęśliwe zbiory. Dalsza część dożynek przy Świetlicy Wiejskiej. Odbędzie się również konkurs kukieł z nagrodami Ks. Proboszcza. Żeby to były nasze dożynki parafialne poproszę Lubstyn o pomoc przy dekoracji przy świetlicy w Złotowie, a Lubstynek o dekoracje przy naszym kościele.

3. Bóg zapłać za złożone ofiary na kolektę gospodarczą. Zebraliśmy 1830 zł. W przyszły poniedziałek rozpoczną się prace remontowe przy organach.

4. W piątek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, dlatego nie obowiązuje post piątkowy.

5. Polecam dzisiejsze czasopismo “Niedziela”, w którym m.in. artykuł o tym, jak rozmawiać z nastolatkami.