czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477299

XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty.

2. Dzisiaj nasze dożynki parafialne. O godz. 14 Msza Św. dziękczynna za szczęśliwe zbiory. Dalsza część dożynek przy Świetlicy Wiejskiej. Odbędzie się również konkurs kukieł z atrakcyjnymi nagrodami Ks. Proboszcza.

3. W przyszłą niedziele o godzinie 14.00 w Rożentalu gminne święto dziękczynienia za plony. Już teraz dziękuję delegacji z naszej parafii za reprezentowanie nas w dorocznym święcie plonów.

4. Codziennie przed wieczorną Mszą Świętą spowiedź święta dla dzieci i młodzieży. W środę o godzinie 8.20 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego z poświęceniem podręczników i przyborów szkolnych oraz błogosławieństwem uczniów. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, grono pedagogiczne i pracowników naszej szkoły. O godz. 9 spotykamy się na sali gimnastycznej w szkole na uroczystym rozpoczęciu roku.

5. W środę o godzinie 17.00 Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź święta od godz. 16.00. Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w sobotę, 3 września od godz. 9.