piątek 26 kwiecień 2024

Od czerwca 2009 r. 1414610

XXVII Niedziela Zwykła – 2 październik 2022 r.

1. Składam serdeczne podziękowanie rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty, dziękuję pani Ewie i pani Agnieszce za dekoracje kościoła.

2. W miesiacu październiku różaniec o godz. 16.30 , zachęcam do odmawiania różańca również w gronie rodzinnym, jak powiedziałem zawsze ostatnia dziesiątka będzie śpiewana z dziećmi.

3. Nabożeństwo różańcowe w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.00, poprowadzi je Męska Róża Różańcowa św. Ojca Pio, w środę wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej.

4. W czwartek i piątek zapraszam na różaniec i mszę świętą wszystkie Róże Różańcowe.

5. W niedzielą 17 października przeżywać będziemy w całej Polsce Dzień Papieski, po mszach świętych zbiórka do puszek na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, wspierajmy uzdolnioną młodzież z terenów wiejskich.

6. Za tydzień druga niedziela miesiąca,  kolekta gospodarcza, na mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komuni i ich rodziców, można zamawiać msze św. na przyszły rok, spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00 , można zamawiać tygodnik Niedziela oraz do odbioru zwiastum różańcowy.

7. W sobotę 9 pażdziernika ok. godz. 12.30 będzie miała u nas postój piesza pielgrzymka do Gietrzwałdu, potrzebne jest poczęstowanie ich obiadem tak więc proszę Was po mszy św. czy w ciągu tygodnia zgłaszać chęć wzięcia pielgrzymów na odpoczynek i na obiad. Od 12.30 do 14.00 będą mieli odpoczynek w tym czasie świetlica wiejska jest zajęta, więc jest taka potrzeba żeby ich ugościć w swoich domach, o 12.30 będziemy na nich oczekiwać tu w kościele, a potem pójdą do Waszych domów.