czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477300

XXVIII Niedziela Zwykła – 9 października 2022 r.

1. Składam serdeczne podziękowanie rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty.

2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 11. Poprowadzi je Męska Róża Różańcowa świętego Ojca Pio.

3. W kruchcie na oknie zostały wyłożone kartki do wypisania wypominek jednorazowych i rocznych. Zachęcam do modlitwy za naszych zmarłych. W imieniu Księdza Kustosza zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie do Sanktuarium Matki Bożej w Lipach w środę na godzinę 19.30.

4. Dziś na Mszy świętej o godzinie 11.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Dziękuję za wczorajsze przyjęcie na obiad pielgrzymów podążających do Gietrzwałdu.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania, którzy w piątek, 4 listopada, o godz.18 przyjmą sakrament.