czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477265

XXXII Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022 r.

1. Składam serdeczne podziękowanie rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty.

2. Bardzo dziękuję za udział w wizytacji ks. Biskupa. Dziś pierwszy raz w niedziele zagrały po renowacji nasze organy.

Całkowity koszt remontu wyniósł 35 tyś. złotych. Jeszcze raz dziękuję za złożone ofiary na ten cel.

3. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy w tych dniach włączyli się w modlitwę Kościoła za wszystkich wiernych zmarłych.

4. 11 listopada Msza święta tylko rano o godzinie. 9.00. Pół godziny przed Eucharystią różaniec w intencji Ojczyzny, który poprowadzą Róże różańcowe.

5. W piątek, 11 listopada, nasz Ksiądz Biskup, obchodzić będzie 5 rocznicę nominacji na pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy o Biskupie Wiesławie w naszych modlitwach.

6. W przyszłą niedzielę na Eucharystii o godzinie 11.00 poświęce książeczki do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

7. Zachęcam do zakupu i lektury tygodnika “Niedziela”.