czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477264

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20 listopada 2022 r.

1. Składam serdeczne podziękowanie rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty.

2. Podczas kolekty gospodarczej tydzień temu zebraliśmy 2115 zł. Bóg zapłać.

3. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 7.30 został poświęcony wigilijny opłatek. Będzie go można nabyć u Pana Organisty po zakończeniu Mszy świętych w kruchcie kościoła. Ofiary złożone przy tej okazji są naszym podziękowaniem dla Pana Stefana za Jego posługę w naszej parafii i zgodnie z umową stanowią część jego wynagrodzenia. Bardzo proszę o ofiarność.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy adwent, a wraz z nim nowy rok kościelny. Będziemy go przeżywać pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Niech nasza obecność na niedzielnej i świątecznej Eucharystii oraz roratach będzie najlepszym przygotowaniem na przyjście Pana.

5. Zachęcam do zakupu i lektury tygodnika “Niedziela”.