czwartek 19 wrzesień 2024

Od czerwca 2009 r. 1477253

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 1 stycznia 2023 r.

1. Dziękuje rodzinom, które w tym tygodniu posprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty.

2. Plan kolęd na najbliższy czas:

2.I. (poniedziałek), g. 15 – Lubstynek dół i Pieńki

3.I. (wtorek), g. 15 - Złotowo od p. Marcina Depczyńskiego do p. Łukasza i Jana Licznerskich oraz Czarneckich

4.I. (środa), g. 15 - Złotowo od p. Sosnowskich do p. Adruszkiewicz

5.I. (czwartek), g. 15 - Złotowo od p. Nierzwickich do p. Wierzbowskich (razem z p. Buczkowskim i Jastrzębskim)

6.I. (piątek), g. 14 - Złotowo od p. Chrzóstkowskich do p. Żmijewskich

7.I. (sobota), g.10 - Złotowo od p. Brzozowskich do p. Różankowskich

8.I. (niedziela), g. 14 Złotowo od pani Depczyńskiej do p. Graszkiewicz

Cały plan kolęd został umieszczony w gablocie i na stronie internetowej parafii. Proszę o podwiezienie mnie autem na dany odcinek kolędy.

3. W piątek 6 stycznia przeżywać będziemy święto Objawienia Pańskiego. Z tej okazji w naszej Parafii odbędzie się Orszak Trzech Króli. Zachęcam do wykonania królewskich koron oraz do przebrania się za postać z ewangelijnej historii o narodzinach Jezusa. Najbardziej oryginalne pomysły zostaną nagrodzone. Udział dorosłych mile widziany jako piękne świadectwo wiary. Wyjdziemy po Mszy Świętej o godz. 11 do remizy strażackiej i i przy śpiewie kolęd wrócimy do kościoła.

4. Od poniedziałku do środy ze względu na kolędy Mszy Świętej w Złotowie nie będzie. Zachęcam do zakupu i lektury tygodnika katolickiego “Niedziela”.