UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

wtorek 26 maj 2020

Statystyki strony

Dziś: 46

Wczoraj: 257

W tym tygodniu: 303

W tym miesiącu: 8084

Od czerwca 2009 r. 918071

Rozgrywki w piłce halowej Naszych ministrantów

Nasi ministranci i lektorzy młodsi odnieśli 16.02.2019 duży sukces sportowy. Zostali mistrzami dekanatu w piłce nożnej halowej. Obie grupy odniosły komplet zwycięstw. Najmłodsi nie stracili nawet bramki. Paweł i Patryk Ochlak zostali Królami Strzelców, zaś Patryk Dmochewicz najlepszym bramkarzem. Paweł Chołasciński strzelił najładniejszą bramkę, zaś Maksymilian Biczkowski miał najwięcej asyst. Za grę wyróżniono także Karola Orzechowskiego i Jacka Dmochewicza. Wszystkim chłopcom należą się brawa i gratulacje. Będą oni reprezentować nasz dekanat podczas finałów diecezjalnych w Toruniu 16 marca.

Niestety nasi ministranci nie odnieśli znaczącego sukcesu na mistrzostwach diecezji w Toruniu. Obie grupy chłopców walczyły bardzo dzielnie. Mimo to nie udało się wyjść z grupy. Trzy remisy i trzy nikłe porażki to dobre wyniki jak na debiut w takiej imprezie. Dziękuję rodzicom którzy dołożyli się do pokrycia kosztów transportu i strojów piłkarskich. Chłopcom dziękuję za ambicję, walkę do końca i zachowanie fair play.  Dziękuję Panu Markowi Tykarskiemu za obecność, poświęcony czas i pracę trenera.